UWAGA na firmę EuroVend Poland Artur Skrzypiński

Podstawowe informacje, Porady, Prowadzenie firmy

UWAGA na firmę EuroVend Poland Artur Skrzypiński

Postautor: CENRAJ » 18 gru 2015, 10:58

(AKTUALIZACJA 14.03.2016)

Po tym, jak zostałem potraktowany przez firmę eurovend poland artur skrzypiński, chciałem opisać zaistniałą sytuacje oraz dotrzeć do ludzi tak samo potraktowanych jak ja, aby ich przestrzec .
Firma eurovend poland reklamuję się m.in. w sprzedaży używanych automatów vendingowych.
W moim przypadku był to automat Sielaff FS2000 + Cashflow 7900 z opisem :

Kompleksowo odnowiony - stan idealny.
Otrzymujesz praktycznie nową maszynę...
w niskiej cenie używanego sprzętu...

Firma udziela szkolenia z obsługi automatu oraz konfiguracje.

Pierwsze problemy zaczęły się, kiedy umówiłem się na szkolenie, okazało się, że automat nie jest jeszcze gotowy i lepiej poczekać na gotowy automat.
Szkoda, że nie dostałem wcześniej takiej informacji (dojazd 115 km i pół dnia stracone na darmo). Na przygotowanie automatu czekałem dodatkowo ok 2 tyg. (koszty wynajmu pomieszczenia przepadały). Szkolenie to jedna wielka ściema , nawet nie został przetestowany cały automat.

Firma ta wykorzystuje niewiedze ludzi zaczynających przygodę z vendingiem sprzedając szroty w moim przypadku od samego początku niedziałający złom.

Kolejny problem to wysyłka automatu , który miał zostać wysłany kurierem , jednak do tego nie doszło . Na drugi dzień po moim kontakcie raczyli łaskawie odpowiedzieć i wysłać w końcu spedycją .

Kiedy już spedytor przywiózł automat na miejsce , po pierwszym uruchomieniu okazało się , że automat nie jest w pełni sprawny , nie przyjmuje dla klienta monet 2zł (zabiera, ale nie nalicza) . Dodatkowo automat ma uszkodzony zamek , który nie nadaje się do użytku (uszkodzenie po włamaniu ) i najlepsze automat można było otworzyć bez użycia klucza !!!!!.

Do firmy eurovend zostało wysłane pismo z tytułu rękojmi z prośbą o oddanie niesprawnego i uszkodzonego urządzenia .

Firma po długim czasie i moich telefonach zdecydowała się na naprawę automatu.

Naprawa polegała na podmianie wrzutnika Cashflow 7900 na stary model 560 nie wiadomo w jakim stanie.
Pan artur skrzypiński nie miał zamiaru oddawać mojego Cashflow 7900 .
Kolejną naprawą była wymiana zamka automatu . Niestety tylko zamka, a nie klamki i pozostałych uszkodzonych elementów.

Firma nie miała zamiaru nic dalej z tym robić , z opinii Pana , który dostarcza im wrzutniki wynikało, że
płyta główna automatu nie działa poprawnie z tym wrzutnikiem .

W związku z niedoprowadzeniem automatu do stanu z umowy zostało wysłane drugie pismo z tytułu rękojmi z żądaniem przyjęcia i oddania pieniędzy.

Firma eurovend ma gdzieś wszelkiego rodzaju pisma .
Jeżeli , macie ochotę na potyczki sądowe zapraszam do tej firmy ja nie miałem dlatego oddałem ten złom na zasadach eurovend, czyli: - 25% z całości faktury + prawie 500 zł za przyjazd w celu kradzieży wrzutnika tzn. wymiany na stary gorszy model i prowizoryczną naprawę zamka.

Tak , dokładnie firma eurovend wysłała uszkodzony automat i naliczyła sobie prawie 500 zł kosztów.

Podsumowanie:

Firma eurovend sprzedała uszkodzony automat , zarobiła 25% + prawie 500 zł za serwis.

Z opinii wielu ludzi powiązanych z tą branżą , z którymi miałem do czynienia wywnioskowałem , że są to ich częste praktyki .

Firma eurovend straszy administratorów stron gdzie zostały zamieszczone negatywne opinie prawnikami i takie opinie są usuwane.

Nie życzę nikomu zakupu automatu w tej firmie.

Obrazek

Obrazek

Chciałem prosić o kontakt i wpisanie swoich uwag w tym wątku ludzi poszkodowanych przez tą firmę
.

Sprawa jest w toku .

Pozdrawiam
Rafał Krakowian

Chciałem przestrzec przyszłych początkujących
CENRAJ

Re: UWAGA na firmę EuroVend Poland Artur Skrzypiński

Postautor: CENRAJ » 22 gru 2015, 12:57

Na stronie http://portal-biznes.pl/EuroVend_Poland ... f7554.html
znalazłem opis kolejnego poszkodowanego klienta, Pana Maćka , cytuje :

" Hey! Nie mam w zwyczaju udzielać się na tego typu stronach, ale po tym jak zostałem potraktowany przez firmę Eurovend oraz pana Artura Skrzypińskiego poczułem obowiązek poinformowania Was o praktykach stosowanych w tej firmie. Otóż przedmiotem jej działalności jest sprzedaż regenerowanych automatów. W rzeczywistości wyglada to tak, że jadą na Węgry, skupują 20 letnie maszyny, które nie nadają się do niczego i sprowadzają je do Polski. W Polsce maszyny są "regenerowane". W skrócie polega to na tym, że przyklejają na automat nową okleinę, ustawiają sprężyny i "opychają dalej". Idą na ilośc , nie na jakość. Automat wytrzymuje około 2 miesiące i zaczyna się sypać. Teoretycznie jest na gwarancji, która pozostawia wiele do zyczenia. Pracownicy na warsztacie bardzo często nie wiedzą jak obchodzić się z maszyną. Co więcej, Eurovend nie podpisuje z klientami umów, prosząc najcześciej o zapłatę w gotowce (podatki:)). Szef jest osobą niesłowną i cyniczną. Mówi jedno, robi drugie bardzo często wykorzystując niewiedzę klienta, który stawia pierwsze kroki w vendingiem świecie. Unikajcie tej firmy jak ognia. Z mojego doświadczenia wiem, że nic dobrego Was tam nie spotka. Jesli juz chcecie bawić się w automaty i macie na to pomysł, weźcie nowe maszyny, ale nie wchodźcie w interakcje z tą firmą. Pozdrawiam Maciek"
CENRAJ

Wróć do Dla początkujących