przejęcie automatów i marki "Zdrowa Szafa"

Praca, Kupię/Sprzedam, Szukam

przejęcie automatów i marki "Zdrowa Szafa"

Postautor: szafa » 17 lut 2015, 12:03

Witam,


Z względu na sytuację życiową odsprzedaję okazyjnie obiecujący, działający interes i markę "Zdrowa Szafa". Ogólne informacje na temat interesu znajdują się na stronie: http://www.zdrowaszafa.com.pl. Sama nazwa "Zdrowa Szafa" bardzo dobrze się przyjmuje i szkoda tego potencjału. Państwo posiadają już odpowiednie zaplecze więc naprawdę szkoda byłoby zmarnować taką szanse.

Przejęcie obejmuje:
- markę, grafikę i nazwę "Zdrowa Szafa" która jest bardzo chwytliwa.
- stronę internetową + kampania adwords warta kilkaset złotych
- automaty na gwarancji wraz z lokalizacjami, działające i sprzedające w warszawskich biurach - automaty kupione za gotówkę. Automaty wyposażone system telemetrii evendo.pl oraz w inne ciekawe rozwiązania. np płatność telefonem.
- kontakty, cenne informacje oraz wsparcie merytoryczne na starcie
- szkolenie z obsługi automatów

Sprzedaję 2 kompletnie wyposażone automaty, w tej chwiliszału z sprzedaży nie ma, bo rzadko uzupełniam ale teraz mają Państwo okazję podziałać tej dziedzinie, ponieważ sprzedaje automaty dużo poniżej ceny za którą kupiłem automaty jakieś 3-4 miesiące temu, więc nie ma nic do stracenia.


Automaty wyposażone w indywidualne otwierane chłodzone sektory, idealnie nadają się na kanapki, jogurty, sałatki itp. oraz każdy dowolny inny produkt. W tych automatach można sprzedawać niemal wszystko dzięki indywidualnie otwieranym sektorom z których nic nie spada tylko klient sam wyjmuje towar.[/b]
Obrazek

kontakt
info@zdrowaszafa.com.pl
tel.: 727 540 172
szafa
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2015, 11:36

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron