888 501 101       
Home | Reklama | FORUM | Kontakt       
INFORMACJE Z KRAJU   •   INFORMACJE ZE ŚWIATA   •   CIEKAWE PRODUKTY   •   TARGI VENDINGOWE   •   ABC VENDINGU   •   KATALOG FIRM  
newsletterpopularPOLSKA
Książkomaty
Sprzedaż książek z automatów - kampania promocyjna wydawnictwa Muza


CZYTAJ DALEJ
---------------------------------------

ŚWIAT
Pizzomatic
Skomplikowany i drogi automat przygotowuje pizzę od podstaw


CZYTAJ DALEJ
---------------------------------------

TARGI VENDINGOWE
Vending Poland 2014
Zdjęcia z VI edycji polskich targów vendingowych Vending Poland


CZYTAJ DALEJREKLAMA
vendproject
Strona główna > Informacje z kraju > Zniczomaty
31.10.2014
Zniczomaty

Palące się znicze symbolizują naszą pamięć o zmarłych. Wydaje się, że niezależnie od tego, czy chodzi o katolików, wyznawców innych religii, czy nawet osoby niewierzące, zapalanie zniczy na cmentarzach jest tradycją powszechną. Obchodzony 1 listopada dzień Wszystkich Świętych stanowi wyjątkowy moment, kiedy cmentarze wręcz zalane są blaskiem płomieni, jednak groby bliskich odwiedzamy nie tylko tego dnia. Każdego roku w Polsce sprzedaje się kilkadziesiąt milionów zniczy.

Odpowiedzią na duże zapotrzebowanie jest zniczomat - automat sprzedający znicze lub bardzo popularne wkłady do zniczy. Swoją konstrukcją zniczomaty przypominają mechaniczne automaty wrzutowe do sprzedaży małych zabawek. Po wrzuceniu monety przekręca się uchwyt i otrzymuje wybrany produkt. Te proste urządzenia działają bez prądu i są bardzo intuicyjne w obsłudze.

- Zniczomaty nie stanowią szczególnej konkurencji dla przycmentarnych sklepików ze zniczami i kwiatami - przekonuje nas Dawid Cyprowski, właściciel firmy zniczomaty.com.pl - Jeżeli klienci mają wybór, to zwykle wybierają sklep. Zniczomaty sprawdzają się albo po zamknięciu tradycyjnych stoisk, albo przy mniejszych cmentarzach, gdzie tego typu handlu po prostu nie ma

Automaty

Prezentowane zniczomaty, to wysokiej jakości urządzenia do sprzedaży zniczy i wkładów. Maszyny wykonane są w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu inox, dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne oraz na ewentualne akty wandalizmu.

zniczomaty zniczomaty zniczomaty zniczomaty zniczomaty

Działanie

Zniczomat działa całkowicie bez zasilania zewnętrznego czy wewnętrznego. Mechanizm obsługi zniczomatu jest bardzo prosty - wrzucamy monetę po czym przekręcamy mechanizm. Wysuwa się nam półka z produktem, który zabieramy. Gdy wszystkie produkty w danej komorze się skończą, automat blokuje mechanizm i wysuwa półkę z odpowiednim oznaczeniem. Zniczomat jest przystosowany do monet o nominałach 2 i 5 złotych. Nie wydaje reszty. Jeśli potencjalny klient wrzuci monetę która zmieściła się w rzutnik, ale ma inny nominał, automat ją zwraca.

Dane techniczne

Nasze automaty wyróżniają się dużą pojemnością na tle konkurencji. Automat cztero komorowy ma pojemność około 112 wkładów, a automat pięciokomorowy mieści aż 140 wkładów. Rozmiar komór jest dopasowany do najpopularniejszych rozmiarów wkładów na Polskim rynku, takich jak bolsius, bispol czy kerzen. Co bardzo ważne, znicze przechowywane są w pozycji pionowej.

  • Wysokość - 1850 mm
  • Szerokość - 700 mm
  • Głębokość - 700 mm
  • Waga - 120 kg
  • Materiał - stal nierdzewna typu inox

Oferta

Oferujemy Państwu niezawodny i solidny automat vendingowy do sprzedaży zniczy i wkładów. Jest to urządzenie innowacyjne, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozwiązując jego problem z kupnem wkładu. Kompaktowe wymiary pozwalają na instalację zniczomatu na cmentarzu lub przy jego bramie. Automat montowany jest na stelażu uprzednio zabetonowanym do ziemi. Łatwość obsługi i prostota urządzenia spotkały się z dużą aprobatą klientów naszych zniczomatów, jak również parafii i gmin, które zgodziły się na udostępnienie miejsca pod zniczomat. Otrzymują Państwo od nas roczną gwarancję na całe urządzenie oraz dwuletnią gwarancję na wrzutniki do monet. To inwestycja gwarantująca zysk i niskie koszty utrzymania.

Dlaczego warto zainwestować w zniczomat?

Zniczomat pracuje dla nas bez konieczności angażowania środków i czasu. Inwestycja ta szybko się zwraca i gwarantuje stałe źródło dochodu przez lata. Urządzenie doskonale wpasowuje się w przestrzeń cmentarną, a jego estetyczny i nowoczesny wygląd przyciąga do siebie klientów.

Gdzie warto postawić zniczomat?

Zniczomat może być ustawiony na przestrzeni dużych cmentarzy miejskich, dzięki czemu gwarantuje klientom szybki dostęp do wkładów (gdyby najpierw chcieli zobaczyć jakie znicze się wypaliły lub zapomnieli wkładu). Doskonale pasuje również do mniejszych cmentarzy, przy których nie ma alternatywy zakupu wkładów lub zniczy, dając użytkownikowi możliwość zaopatrzenia się w te produkty w każdej chwili.

Kontakt

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży zniczy i wkładów i bazując na nim, oferujemy zniczomat doskonale przystosowany do Polskiego rynku. Działa on bez zasilania elektrycznego, jest odporny na wszelakie warunki atmosferyczne oraz na ewentualne akty wandalizmu. Ma bardzo wysoką pojemność, co jest kluczowym kryterium wyboru automatu. Kupując nasz zniczomat otrzymują państwo gwarancję na automat i wrzutniki do monet. A przede wszystkim został przetestowany przez nas w praktyce na polskich cmentarzach.

Prowadzimy sprzedaż automatów w województwach Śląskim, Małopolskim, Świętokrzyski, Podkarpackim, Lubelskim, Mazowieckim, Podlaskim oraz Warmińsko – Mazurskim. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:


Dawid Cyprowski
ul. Szczuczyńska 102
64-500 Szamotuły

792 335 959

kontakt@zniczomaty.com.pl

www.zniczomaty.com.pl_____________________________________________________________

KOMENTARZE:


jot     21.11.2014, 01:42
Pomysł dobry! Niestety trzeba jeszcze uwzględnić tzw. czynnik ludzki, czyli sprzedawców kwiatów i zniczy ze straganu obok, którzy będą zapychać dziurkę™ na monetę™. Dodałbym może kamerę na baterie, może odstraszy.

Karol     28.11.2014, 19:08
Witam. Jestem zainteresowany zakupem zniczomatów w Waszej firmie. Proszę™ o podanie [...] Pozdrawiam. Karol Sz.

Redakcja     03.12.2014, 13:46
Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z dystrybutorem zniczomatów, dane znajdzie Pan w artykule.

Dodaj komentarz:


nick
komentarz

vending worldPizzomatic
Skomplikowany i drogi automat przygotowuje pizzę od podstaw


CZYTAJ DALEJ
---------------------------------------

Baleriny w pudełku
Lekkie damskie buty z modyfikowanych automatów do papierosów


CZYTAJ DALEJ
---------------------------------------

Wino "z kija"
Automatyczne dyspensery wina ułatwiają pracę barmanom


CZYTAJ DALEJ


REKLAMA
zniczomaty
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Home | Informacje z kraju | Informacje ze świata | Ciekawe produkty | Targi vendingowe | ABC vendingu | Katalog firm | Kontakt
© Copyright 2014 Portal Vendingowy