888 501 101       
Home | Reklama | FORUM | Kontakt       
INFORMACJE Z KRAJU   •   INFORMACJE ZE ŚWIATA   •   CIEKAWE PRODUKTY   •   TARGI VENDINGOWE   •   ABC VENDINGU   •   KATALOG FIRM   •   SYSTEM NAYAX  
katalog
popularPOLSKA
Płatność kartą bankową
Klienci automatów vendingowych nie są skazani na transakcje gotówkowe


CZYTAJ DALEJ
---------------------------------------

ŚWIAT
Vending po włosku
We Włoszech funkcjonuje prawie 20 razy więcej automatów niż w Polsce


CZYTAJ DALEJ
---------------------------------------

TARGI VENDINGOWE
Vendiberica 2015
Zdjęcia z III edycji hiszpańskich targów vendingowych


CZYTAJ DALEJREKLAMA
platnosc karta w automacie
REKLAMA
AzkoyenREKLAMA
Strona główna > Informacje ze świata > Automatyczna rozrywka
16.07.2015
Królestwo automatycznej rozrywki

Nie jest to typowy temat dotyczący automatów vendingowych, ale jeżeli spojrzeć na vending nieco szerzej, to maszyny rozrywkowe również znajdą się w tej kategorii. Prawdziwe królestwo automatów rozrywkowych znaleźliśmy podczas zeszłorocznej podróży do Irlandii. W niewielkiej miejscowości Bettystown pod Dublinem znajduje się Funtasia - miejsce, gdzie kilkaset automatów rozrywkowych tworzy niezwykłą i dziwną zarazem przestrzeń do spędzania czasu.

Dziwną dlatego, że takie nagromadzenie automatów jest nieco przytłaczające. Być może uda się to zobaczyć na zdjęciach, tym bardziej, że były robione tuż przed zamknięciem lokalu. Zostaliśmy wpuszczeni tylko dlatego, że opowiedzieliśmy kierownikowi o reporterskim charakterze wizyty. W lokalu nie zabrakło też klasycznych automatów sprzedających.

Przy wejściu przykuwa uwagę oldschoolowa kręgielnia i wygodne skórzane sofy, kilka automatów sprzedających przekąski. Jednak już kilkanaście metrów dalej roztacza się niezwykły widok - wąskim korytarzem z kasami przechodzi się do dwupoziomowego, ogromnego pomieszczenia wypełnionego automatami do gier, symulatorami, grami video i zręcznościowymi.

Funtasia to nie tylko automaty. Jest tam również tor dla rolkarzy, ścianka wspinaczkowa, mini-golf i niewielki park wodny tuż obok. Dodatkowo całe osobne piętro wypełnione stołami do snookera i bilarda. Nie zmienia to faktu, że kilku-poziomowe centrum automatycznej rozrywki robi dziwne wrażenie. Z rozmowy z kierownikiem można wnioskować, że zainteresowanie klientów spada z roku na rok. Kiedyś pewnie sporą atrakcją było granie w gry wideo na automatach, dzisiaj ich rolę przejęły konsole do gier, coraz bardziej angażujące użytkownika - również ruchowo.

Kliknij aby powiększyć:
fot. Łukasz Suprun 

Karty lojalnościowe - 10%

Większość maszyn w klubie Funtasia wyposażona jest w czytniki kart lojalnościowych, aby oszczędzić klientom konieczności posługiwania się dużą ilością monet. Karty objęte są dodatkowo programem lojalnościowym, który polega na stałym rabacie na wszystkie atrakcje w wysokości 10%. Karty można samodzielnie doładowywać w specjalnych stacjach przyjmujących monety i banknoty.

Dodatkowe korzyści z uczestnictwa w programie lojalnościowym (co jest równoznaczne z posiadaniem karty do automatów) to bonusy-niespodzianki przyznawane każdego miesiąca, 30 euro jednorazowego zasilenia w dniu urodzin uczestnika programu oraz różnego rodzaju rabaty na imprezy grupowe. Samo zapisanie się do programu skutkuje bonuse w wysokości 10 euro. Na tak banalnym przykładzie kart lojalnościowych widać wyraźnie jaki potencjał kryje się w vendingu, kiedy zastosuje się system bezgotówkowy plus odpowiednio dobrany program lojalnościowy. Takie rozwiązania są już na rynku vendingowym.

Kliknij aby powiększyć:


fot. Łukasz Suprun 

Automaty symulują rzeczywistość

Tym, co miało swego czasu przyciągać do miejsc takich jak Funtasia, była obietnica wirtualnej podróży do innego świata. Jeżeli ktoś marzył o prowadzeniu samochodu rajdowego, wystarczy, że odwiedził sekcję symulatorów wyścigów samochodowych. Przejażdżka najbardziej emocjonującym rollercoasterem? Są i takie symulatory. Strzelanie do przybyszów z kosmosu? Też da się zrobić w świecie wirtualnym. Trudność miała polegać jedynie na podjęciu decyzji: od czego zacząć?

Poza nowościami Funtasia kusi starymi, dobrze znanymi grami i symulatorami, do których lubi wracać wielu stałych klientów. W przypadku problemów z obsługą maszyn do dyspozycji zawsze jest personel klubu gotowy odpowiadać na pytania i rozwiązywać ewentualne problemy.

Kliknij aby powiększyć:fot. Łukasz Suprun _____________________________________________________________

Dodaj komentarz:


nick
komentarz

vending polska Promocja Knoppers
Przez dwa wakacyjne miesiące trwa w Sopocie ciekawa akcja promocyjna z wykorzystaniem automatów vendingowych


CZYTAJ DALEJ
---------------------------------------

Koniec vendingu w szkołach?
Nowe przepisy zaproponowane przez PSL mogą negatywnie wpłynąć na vending w szkołach


CZYTAJ DALEJ
---------------------------------------

Książkomaty
Automaty sprzedawały nową powieść H. Murakamiego zanim ta pojawiła się w księgarniach


CZYTAJ DALEJ
REKLAMA
reklama

REKLAMA
slomka ptysiowa
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Home | Informacje z kraju | Informacje ze świata | Ciekawe produkty | Targi vendingowe | ABC vendingu | Katalog firm | Kontakt
© Copyright 2013-2015 Portal Vendingowy